Connect with us

Sporti

Rama “i emocionuar” nga fitorja e Juventusit tallet edhe me Bashën

Published

on

Mbrëmjen e djeshme, një prej atyre që kanë ndjekur ndeshjen Juventus-Barcelona të vlefshme për çerekfinalet e Champions League ka qenë edhe kryeministri Edi Rama.

Sikur të mos mjaftonin postimet e djeshme, ku shprehej i gëzuar për fitoren e ekipit të tij të preferuar, Rama sot ka bërë një tjetër postim lidhur me këtë. Vetëm se këtë herë ai ka vendosur në qendër të ironisë së tij, kreun e opozitës, Lulzim Basha dhe protestën e tyre të çadra.

Ja çfarë ka postuar ai.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending