Connect with us

Lajme

Rama e Meta lënë armiqësinë dhe takohen të buzëqeshur me njëri-tjetrin

Published

on

Presidenti Ilir Meta është ftuar që të marrë pjesë në Këshillin Kombëtar të Integrimit. Në të njëjtin Këshill bën pjesë edhe kryeministri Edi Rama.

Të dy kanë lënë pas krahëve replikat dhe përplasjet politike, duke u takuar me buzëqeshje në fytyrë. Takimi i tyre është bërë sipas “kushteve” të reja të krijuara nga pandemia e koronavirusit.

Kujtojmë që Rama është kryeministër ndërsa Meta president i Shqipërisë. Të dy ishin përplasur me njëri-tjetrin edhe sa i përket Kosovës gjatë muajve të kaluar.

 

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending