Connect with us

Lajme

Qytetarët “Protestoj” ndryshojnë formën e protestës, organizojnë debat në shesh

Iniciativa e qytetarëve “Protestoj” prej sot ka filluar me formë te re proteste kundër Aferës Pronto dhe gjendjes aktuale në vend.

Published

on

Organizatorët kanë thënë se çdo të enjte do të ketë debate në shesh, ku përball qytetarëve të interesuar do të jetë një panel o cili do të ndryshojë çdo javë.

Paneli i parë i kësaj forme proteste sot përbëhet nga Parim Olluri, Rron Gjinovci, Igballe Rugova të cilët po diskutojnë rreth gjendjes aktuale politike dhe sociale në vend.

Panelistët po i përgjigjen pyetjeve të qytetarëve të cilët kanë dalë për të mbështetur. /Periskopi/

2

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending