Connect with us

Lajme

Quni: PAN-i s’i ka votat

Published

on

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Anton Quni, ka thënë se koalicioni të cilit ai i takon, LDK-AKR-Alternativa, nuk ka asnjë deputet që ka disponim që të jap votën pro PAN-it me të cilat do të mund të kenë shumicën në qeveri.

“Është e pamundur që PAN-i të sigurojë votat për të marrë votëbesimin e qeverisë dhe krijimin e saj”, ka thënë Quni në RTK. “Koalicioni LAA ka qëndrim që aty ku është PDK-ja, të mos ketë bisedime. Nëse ndonjë deputet mund të ndërrojë qëndrim, është përgjegjësi e tij”, tha ai.

Quni bëri me dije se ka shokë e miq edhe në partitë e tjera, duke shtuar se se nuk ka pasur ftesë nga ana e koalicionit që ka marrë më shumë vota që të jetë pjesë e bisedimeve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending