Connect with us

Lajme

QKUK’ja jashtëligjshëm ka lidhur kontratë në tenderin prej 600 mijë eurosh

Published

on

Organi Shqyrtues i Prokurimit ka konstatuar se Qendra Klinike Universitare e Kosovës (QKUK) ka nënshkruar jashtëligjshëm kontratën për tenderin “Furnizim me filma dhe pajisje përcjellëse”, shkruan sot Koha Ditore.

Vlera e tenderit arrin vlerën e 600 mijë eurove.

Me gjithë gjetjet në këtë proces tenderimi, OSHP-ja ka miratuar pjesërisht ankesën e kompanisë “Medica”. Operatori ankues ka qenë rreth 100 mijë euro më i lirë se operatori fitues i tenderit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending