Connect with us

Sporti

Qindra milionat e kinezëve, ky pritet të jetë formacioni i Milanit (Foto)

Published

on

Skuadra italiane e Serie A, AC Milan është skuadra e cila ka bërë më së shumti transferime nga klubet e mëdha evropiane, në këtë afat kalimtar.

Edhe pse ende nuk ka përfunduar koha e transferimeve, shumë analistë dhe adhurues të futbollit kanë filluar të mendojnë dhe ta rreshtojnë formacionin që do ta ketë Milani për sezonin e ardhshëm, transmeton Periskopi.

Një nga më të përhapurit dhe të preferuarit është taktika 3-5-2.

Pronarët e rinjë kanë shpenzuar 212 milionë euro deri më tani. /Periskopi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending