Connect with us

Lajme

Qeveria në proces të arnimit

Koalicioni qeverisës në vend të riformatimit të thellë që e kishte premtuar kryeministri Isa Mustafa do të vazhdojë vetëm me arnime në kabinet.

Published

on

Sipas burimeve të afërta me Partinë Demokratike të Kosovës, gjatë javës pritet të emërohet ministri dhe zëvendësministri i Integrimeve Evropiane, shkruan sot Koha Ditore.

Burimet thonë se shefi i PDK-së, Kadri Veseli, ende nuk ka vendosur se kush do jetë në krye të kësaj ministrie, por kandidatët që përmenden janë Blerta Deliu-Kodra dhe Justina Pula.

Po ashtu, opsion për të marrë drejtimin e Ministrisë së Integrimeve është edhe Hajredin Kuçi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending