Connect with us

Lajme

Qeveria e Serbisë mblidhet për të diskutuar për Kosovën, në takim edhe Vuçiq

Published

on

Qeveria e Serbisë do të mbajë sot një mbledhje, me temë të veçantë kushtuar Kosovës.

Në këtë takim do të marrë pjesë edhe presidenti serb, Aleksandar Vuçiq.

Sipas mediave serbe, seanca pritet të fillojë në ora 13:00 në Pallatin e Serbisë.

Vuçiq gjithashtu do të marrë pjesë gjatë ditës përmes një video-lidhje edhe në panelin brenda Forumit të 5-të Rajonal të Liderëve të Rinj, ku temë e këtij paneli do të jetë “Lidhja në një kohe pandemie, kërcënimet dhe mundësitë”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending