Connect with us

Lajme

Qeveria do të riformatizohet

Published

on

Ministri i rikthyer në postin e shefit të diplomacisë kosovare, Enver Hoxhaj, paralajmëroi zvogëlim dhe ndryshime në qeverinë e Kosovës.

Ai shtoi, se vendimi për këtë u takon kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa.

Edhe ky i fundit, së bashku me kryesinë e partisë së tij, po të njëjtën ditë, diskutoi rreth kësaj teme, njofton Klan Kosova.

Se diçka e tillë mund të ndodh, e thotë edhe zëdhënësi i PDK-së, Blerand Stavileci, por, ai mendon se diçka e tillë, nuk është çështje me nguti.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending