Connect with us

Lajme

Qeveria dhe opozita flasin për krizën politike

Qeveria dhe partitë opozitare të Venezuelës janë takuar për herë të parë këtë vit në përpjekje për të zgjidhur krizën e thellë politike të vendit.

Published

on

Opozita dëshiron referendum në atë se nëse Presidenti i Venezuelës, Nicolas Maduro duhet të japë dorëheqje, transmeton Klan Kosova.

Në anën tjetër, qeveria e krahut të majtë e akuzon opozitën për nxitje të dhunës në rrugë.

Takimi është mbajtur në një muze në perëndim të kryeqytetit, Karakas.

Maduro ua shtrëngoi duart të pesë liderëve të opozitës duke përfshirë këtu edhe Jesus Torrealba, i cili drejton  një grup të quajtur – koalicioni i Unitetit Demokratik.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending