Connect with us

Lajme

“ Qeveria dëshiron dështimin e Demarkacionit që të shkohet në zgjedhje”

Njohësit e rrethanave politike në vend kanë shprehur skepticizëm për ratifikimin e marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi gjatë këtij viti.

Published

on

Belul Beqaj dhe Shkëlzen Maliqi kanë thënë për “Epoka e re” se në rast se dështon liberalizimi i vizave, përgjegjësia kryesore bie mbi koalicionin qeverisës.

Analisti Beqaj i ka sugjeruar kryeministrit Mustafa që më mirë të përgatitet për ta verifikuar legjitimitetin e tij dhe të partisë sesa ta procedojë demarkacionin për ratifikim në Kuvend pasi, sipas tij, rezultati do të jetë me pasoja me kalimin ose jo të demarkacionit.

Kurse analisti Maliqi mendon se Qeveria ndoshta qëllimisht po shkon në variantin e dështimit të ratifikimit të demarkacionit, për ta marrë pastaj këtë si shkak për shpalljen e zgjedhjeve të parakohshme.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending