Connect with us

Lajme

Qeveria i ankohet BE-së për strukturat ilegale të Serbisë

Qeveria e Kosovës i është ankuar Bashkimit Evropian për strukturat ilegale që Serbia i mban, e në disa raste edhe i forcon në Kosovë.

Published

on

E ka bërë këtë në raportin periodik mbi zbatueshmërinë e marrëveshjeve të arritura në dialogun e Brukselit, shkruan sot Koha Ditore.

Raporti është përcjellë të premten në kryeqendrën e BE-së. Ai përfshin periudhën nga 16 qershori deri më 25 nëntor të vitit 2016.

Në të janë paraqitur vlerësimet zyrtare të Qeverisë mbi progresin dhe sfidat në procesin e zbatimit të marrëveshjeve të arritura me Beogradin zyrtar.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending