Connect with us

Lajme

Qentë endacakë kafshojnë një grua në “Mati 1”

Published

on

Në rrugën “Ndue Përlleshi” të Prishtinës, një grua e ka pësuar nga qentë endacakë, të cilët e kanë kafshuar dje rreth orës 10:00 të mëngjesit.

Familjari i kësaj gruaje, që ka folur për Koha.net, ka treguar se ngjarja ka ndodhur vetëm 500 metra larg shkollës fillore të kësaj lagjeje, dhe se nuk është hera e parë që po ndodh një rast i tillë.

E lënduara tashmë ka gjendje stabile shëndetësore, por që gjendja e sigurisë nga qentë endacakë në atë pjesë të kryeqytetit është alarmante nga numri i madh e qenëve që sillen aty pari.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending