Connect with us

Lajme

Putin reagon për sulmin kimik në Siri, e quan incident

Presidenti rus, Vladimir Putin gjykoi sot të papranueshme që të akuzohet pa prova regjimi i Damaskut se është përgjegjës i sulmit kimik të dyshuar që ka shkaktuar të paktën 86 të vdekur në Siri, sipas një komunikate të Kremlinit.

Published

on

“Gjatë një bisede telefonike me kryeministrin izraelit, Benjamin Netanyahu, Putini e gjykoi të papranueshme formulimin e akuzave të pabazuara kundër kujtdo para se të paraqiten provat e një hetimi ndërkombëtar të paanshëm dhe të imtësishëm”, sipas kësaj komunikate.

Presidenti rus e cilësoi sulmin e dyshuar si “incident me armë kimike”.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending