Connect with us

Lajme

Putin: Nuk i besojmë aspak Amerikës, jemi të zhgënjyer nga Trump

Published

on

Besimi mes Rusisë dhe Shteteve të Bashkuara ka degraduar nën administratën Trump, ka thënë presidenti rus Vladimir Putin.

Putin ka thënë se nëse synimi i Donald Trump ka qenë të përmirësojë raportet SHBA – Rusia, atëherë ai ka dështuar ta bëjë këtë.

“Mund të them se niveli i besimit mes Rusisë dhe SHBA’së është në një pikë të dobët, veçanërisht në dimensionin ushtarak. Kemi menduar se do të jetë ndryshe, pork a ndodhur e kundërta, ka degraduar ky nivel besimi ka thënë Putin./Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending