Connect with us

Lajme

Putin në ankth: SHBA po përgatit sulm raketor në Siri

Published

on

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin deklaroi të martën se vendi i tij ka informacione se SHBA-të po përgatitin sulm të ri raketor në Siri, përfshirë edhe paralagjen jugore të Damaskut, si dhe ekzistojnë plane që atje të paraqiten sulme të rrejshme me armë kimike, shkruan Reuters.

“Kemi informacione se po përgatiten provokime të ngjashme në pjesë tjera të Sirisë, përfshirë edhe paralagjen jugore të Damaskut dhe se ka plane që të paraqiten sulme të reja të rrejshme me armë kimike”, tha Putin.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending