Connect with us

Lajme

Putin: Është budallallëk të mendohet se do ta sulmojmë Evropën

Presidenti i Rusisë Vladimir Putin thotë se është budallallëk të mendohet se Rusia dëshiron ta sulmojë dikë në Evropë.

Published

on

Këtë deklaratë presidenti rus e bëri në klubin Valdai ku ai shtoi se Rusia ka vlerat, pavarësinë dhe identitetin e vet.

“Ne nuk duam ta dominojmë botën, shtrirjen apo konfrontimin me dikë”, tha ai, transmeton Lajmi.net.

Sipas Russia Today, lideri la të kuptohet se disa vende perëndimore janë duke përdorur një kërcënim të perceptuar të sulmit nga Rusia për të devijuar njerëzit e tyre nga çështjet e brendshme.

 

Ai i bëri këto komente pasi pamjet treguan se si rusët po përgatiteshin për luftën nënujore duke rritur frikën se Putin po planifikonin një luftë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending