Connect with us

Lajme

Putin: BREXIT, sepse britanikët nuk e duruan arrogancën e qeverisë së tyre

Published

on

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka komentuar për BREXIT, duke thënë se ky rezultat, ishte një goditje ndaj arrogancës së qeverisë britanike.

‘Për mua është e kuptueshme pse ndodhi kjo. Së pari,  askush nuk dëshiron t’i ushqejë dhe t’i përjetojë ekonomitë e dobëta. Pastaj, njerëzit nuk janë të kënaqur me rezultatet në çështjet e sigurisë, e cila, ka shkaktuar edhe një valë të madhe emigrantësh. Qasja arrogante dhe sipërfaqësore e qeverisë britanik ndaj problemeve vitale të atij vendi, duket se ka sjellur këtë rezultat’, tha Putin/Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending