Connect with us

Lajme

Punëtori në Pejë rrëzohet nga skelet

Published

on

Një aksident në vendin e punës ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Pejë. Gjatë rregullimit të një skeleje një burrë ka rënë nga lartësia prej 2 metrave dhe ka pësuar lëndime trupore.

Policia e Kosovës ka konstatuar se viktima ka pësuar lëndime të rënda dhe ka cilësuar rastin si rrezikim i sigurisë në vendin e punës. Rreth këtij rasti është arrestuar një burrë që ka angazhuar këtë punëtor.

Viktima e rastit është dërguar në QKUK për trajtim ndërkaq të arrestuarit i është caktuar ndalimi policor.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending