Connect with us

Sporti

Publikojnë foto të çuditshme, të gjithë tallen me yllin e Atleticos dhe të dashurën e tij (Foto)

Published

on

Koke dhe e dashura e tij kanë përfunduar në faqet qesharake të rrjeteve sociale.

E dashura e mesfushorit të Atletico Madridit, Beatriz Espejel, ka publikuar një foto në rrjetet sociale me Koken.

Por, pozicioni i “çuditshëm” i tyre në foto, iu ka dhënë hapësirë faqeve të ndryshme në rrjetet sociale që të shfrenojnë fantazinë e tyre.

Sinqerisht, fotoja e mëposhtme po që lë vend për imagjinatë…

https://www.facebook.com/101GreatGoalsCom/photos/a.314746525249684.76469.114682465256092/1765863783471277/?type=3

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending