Connect with us

Lajme

Vrasje në Durrës, autorët zbresin nga Porsche dhe masakrojnë personin (Video, +18)

Published

on

Një video ekskluzive e siguruar nga redaksia JOQ, tregon momentet e tmerrshme kur vrasësit e të ndjerit Agim Arapi futen në dyqanin e tij dhe pasi e masakrojnë dalin nga dyqani.

 Video tregon momentin kur fillimisht duket një makinë tip Porsche nën drejtimin e njërit prej vëllezërve Ekonomi e cila kalon para dyqanit të Agimit dhe parkohet pak më poshtë.Më pas duket se si hyjnë brenda Kostandin Ekonomi, Kujtim Ekonomi dhe Jurgen Kurti. Video ka koment nga familjarët dhe dinamika e ngjarjes është mjaft e kuptueshme. Pasi hyjnë të tre brenda fillojnë të masakrojnë Agim Arapin vetëm e vetëm për 13 mijë lekë të reja.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending