Connect with us

Sporti

Publikohet formacioni i javës i Ligës së Kampionëve – kjo është 11’tshja befasuese

Published

on

Kanë përfunduar katër ndeshje në kuadër të fazës së eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve.

 

Liverpool, PSG, Porto dhe Dortmund kanë fituar ndaj kundërshtarëve si Leipzig, Barcelona, Juventus dhe Sevilla.

Liga e Kampionëve ka publikuar formacionin më të mirë të javës, ku ndodhen plotë gjashtë yje të Liverpoolit.

Formacioni i javës: Alisson; Alexander-Arnold, Kabak, Robertson; Dahoud; Chiesa, Suso, Salah, Mane; Haaland, Mbappe.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending