Connect with us

Sporti

Publikohet agjenda e kombëtares shqiptare para ndeshjes me Izraelin

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar programin kombëtares në prag të ndeshjes me Izraelin për eliminatoret e Botërorit 2018.

Published

on

Programi i kombëtares:

7 nëntor ora 10.30 konferencë për shtyp (trajneri) ora 19:00 stërvitje

8 nëntor ora 10:00 stërvitje ora 12:00 konferencë për shtyp (dy lojtarë) ora 18:15 stërvitje

9 nëntor ora 10:15 stërvitje ora 12:00 konferencë për shtyp (dy lojtarë) ora 18:15 stërvitje

10 nëntor ora 12:00 konferencë për shtyp (dy lojtarë) ora 18:15 stërvitje

11 nëntor ora 12.30 konferencë për shtyp (trajneri dhe kapiteni) ora 18.00 stërvitja e fundit ora 20.45 nisja për në Shkodër.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending