Connect with us

Lajme

Publikohen pamje të reja të përplasjes mes deputetëve serbë (VIDEO)

Ka nisur me tensione takimi i sotëm i Listës Serbe në Kuvendin e Kosovës, njofton Klan Kosova.

Published

on

E tëra ka ndodhur kur deputeti Sllobodan Petroviq hyri në takimin urgjent të cilin e kishte thirrur Lista Serbe duke i thënë kryetari të kësaj liste, Slavko Simiq  dhe zëvendëskryeministrit Branimir  Stojanoviq se janë mashtrues, njofton Klan Kosova.

Petroviq poashtu ka refuzuar të dalë nga takimi në të cilin ka thënë se nuk është i thirrur derisa me fjalë e kanë kërcënuar njëri-tjetrin.

Më poshtë mund t`i shihni pamjet nga ky incident në mes të deputetëve serbë të Kuvendit të Kosovës:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending