Connect with us

Lajme

Publikohen fotografi të të vrarëve në Nice

Published

on

Janë publikuar shumë fotografi të 84 të vrarëve mbrëmë në Nice të Francës. Të afërmit dhe familjarët e viktimave kanë shpërndarë nëpër rrjete sociale fotografitë e tyre në shenjë kujtimi.

Rrëfime të ndryshme dhe të dhimbshme, histori të secilit që pësoi mbrëmë, janë thënë dhe raportuar nga mediat ndërkombëtare.

Në mesin e të vrarëve gjenden persona të moshave të ndryshme, duke nisur nga fëmijët e deri tek më të moshuarit.

Ngjarja tragjike ndodhi mbrëmë, kur një terrorist me prejardhje tuniziane goditi me kamion turmën që po festonte Ditën Kombëtare të Francës. Deri tani janë raportuar 84 viktima dhe mbi 100 të lënduar.

Terroristi është vrarë nga policia në kamion. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending