Connect with us

Lajme

Pse shkoi Fatmir Limaj te kufoma e Ramiz Hoxhës?

Pas vrasjes së Ramiz Hoxhës dhe Selman Binishit, Enver Hoxha, djali i Ramizit ka shkuar aty me një kushëri dhe ia ka lënë një automatik kushëririt që t’i ruaj kufomat derisa ky të shkojë në shtëpi për t’ua dhënë lajmin.

Published

on

“Aty më pas ka shkuar Fatmir Limaj me një person tjetër dhe i ka marrë armën kushëririt. Ai e dinë vet dhe i ka parë kufomat”, ka thënë Ramiz Hoxha në “Interaktiv” të KTV-së.

Prej aty Limaj, sipas Fadil Hoxhës, është larguar pa asnjë fjalë dhe kurrë më nuk është paraqitur te kjo familje, që të paktën të tregonte se si dhe pse ndodhi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending