Connect with us

Lajme

Pse nuk ka ende një fitues në zgjedhjet presidenciale të SHBA?

Published

on

Fituesi i zgjedhjeve presidenciale në ShBA nuk është ende i qartë, pasi zyrtarët në shumë shtete po numërojnë fletët e votimit, duke përfshirë një numër të madh të votave të dërguara me postë, si një mundësi për të mos shkuar në qendrat e votimit mes pandemisë së koronavirusit

As Presidenti Donald Trump dhe as sfiduesi Demokrat Joe Biden nuk kanë fituar shumicën e Kolegjit Zgjedhor. Fituesi duhet të sigurojë 270 vota elektorale

Tre shtetet vendimtare do të jenë Pensilvania, Miçigani, Uiskonsini, shtete që ndihmuan zotin Trump të fitonte në vitin 2016

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending