Connect with us

Lajme

PS feston 25 vjetorin, ftesë edhe për Nanon e Bashën

Published

on

Partia Socialiste do të festojë 25 vjetorin e themelimit të saj. Festa do të zhvillohet në orën 19:00 në ambjentet e selisë rozë.

Mësohet se ne këtë përvjetor të veçantë të PS do të ketë afro 1 mijë të ftuar, themelues të PS, drejtues të strukturave deputetë dhe ish-deputetë.

Ftesë i është dërguar edhe ish-kryeministrit dhe ish-kreut të PS-së, Fatos Nano, ndaj të cilit u rezervua mirënjohje edhe në Kongresin e PS.

Por ftesa nuk ka munguar edhe për kreun e PD, Lulzim Basha si edhe nënkryetarin e Kuvendit Edmond Spaho, të cilët ende nuk dihet nëse do të jenë të pranishëm në festë.

Festimet e 25-vjetorit të PS u shtynë për shkak të Kampionatit Europian të Futbollit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending