Connect with us

Lajme

Protestë me hologram, pasi policia ua ndaloi zhvillimin e saj

Published

on

Një ide e veçantë për vendet ku madje edhe ndalohen protestat.

Hologrami. Kjo ka qenë zgjidhja e vetme për Amnesty International, për të protestuar kundër shtypjes dhe ndalesës në lirinë e shprehjës në Korenë e Jugut.

Pasi shteti ka miratuar një sërë masash të cilat prekin në mënyrë të drejtpërdrejtë lirinë e shprehjes, përkatësisht kufizimet në këtë drejtim, nuk është lejuar një protest kundër kësaj politike.

Por Amnesty International ka gjetur zgjidhjen: Hologramin.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending