Connect with us

Lajme

Prokuroria tregon dyshimet e para të vdekjes së Arzana Krajës

Published

on

Dyshimet e para të Prokurorisë Themelore të Prishtinës rreth shkaqeve të vdekjes së hershme të Arzana Krajës, thonë se problemet shëndetësore mund të kenë qenë fatale për regjisoren.

Zëdhënësja e Prokurorisë Themelore të Prishtinës, Laurtea Ulaj, foli për dyshimet e para rreth vdekjes së saj, megjithatë theksoi se gjithçka do të saktësohet kur të përfundojë raporti i autopsisë.

“Dyshimet e para thonë se problemet shëndetësore mund të jenë shkaqet e vdekjes. Për të gjitha po presim raportin e autopsisë”, tha Ulaj për Gazetën Sinjali.

E njëjta nuk ka dhënë detaje se për cilat problem shëndetësore bëhet fjalë.

Vdekja e Arzana Krajës po cilësohet nga policia dhe prokuroria si ‘vdekje e dyshimtë’.

Familja Kraja, ka njoftuar se varrimi i Arzanës do të bëhet sot në orën 14:00 në varrezat e lagjes “Dragodan” në Prishtinë.

Arzana është vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja.

Ajo ishte e dalluar në fushën e kinematografisë kosovare.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending