Connect with us

Lajme

Prokuroria lë të lirë hajnin nga Shqipëria

Published

on

Nexhat Januzi nuk ka besuar kur ka dëgjuar se personi, i cili një ditë më parë kishte tentuar t`i hynte në shtëpi për të vjedhur, ishte liruar në procedurë të rregullt, shkruan sot Koha Ditore.

Ai, bashkë me vëllezërit të hënën e javës së kaluar, rreth orës 3:00 të mëngjesit kishin vërejtur saktësisht tre persona, të cilët kishin kapërcyer murin e shtëpisë dhe i ishin afruar derës, në fshatin Barilevë të Prishtinës.

Me të dalë në oborr, këta persona kishin tentuar të iknin, dhe disa metra larg shtëpisë u ishte përmbysur vetura. Prej aty, kishin ikur në këmbë. Pasi Januzi e kishte lajmëruar policinë, vetura ishte konfiskuar dhe dërguar në stacion policor. Ajo kishte pasur targat e Shqipërisë.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending