Connect with us

Lajme

Prokurori Islami aktivistes së VV-së: Me m’pyet mua ju të gjithë do të ishit në burg

Aktivistja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adea Batusha, ka shprehur mllefin ndaj prokurorit Abdurrahman Islami, lidhur me qëndrimin e tij ndaj aktivistëve të Vetëvendosjes.

Published

on

 

Batusha është një ndër aktivistet e Vetëvendosjes e cila akuzohet për sulmin ndaj Kuvendit të Kosovës.

Sipas Batushës, ai nuk është mjaftuar vetëm me vdekjen e Astrit Deharit dhe ka shkruar një status në Facebook ku tregon se çfarë i ka thënë prokurori Islami sot.

“Edhe pas gjithë kësaj që ndodhi, sot prokurori, Abdurrahman Islami më tha: “Me m’pas pyet mua ju të gjithë do të ishit në burg”.Pra, ishte e qartë që dërgimi i Astritit drejt vdekjes, nuk i paska mjaftuar prokurorit”, ka shkruar Batusha.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending