Connect with us

Sporti

Pritja e penalltisë së Mitrovicit nga portieri i Skocisë me muzikën e Titanikut është thjesht rrëqethëse

Published

on

Skocia është kualifikuar në ‘Euro 2020’.

Për herë të parë që nga viti 1998, fqinji i Anglisë merr pjesë në një kompeticion prestigjioz dhe këtë sukses e arriti në rrethana dramatike, transmeton Periskopi.

Skocia mposhti Serbinë në penallti në Beograd, me portierin David Marshall që priti 11-metërshin e Aleksandar Mitrovicit.

Ishte një moment historik për futbollin skocez dhe një fans vendosi t’i publikojë pamjet e pritjes së penalltisë vendimtare duke ia shtuar muzikën e Titanikut në prapavijë.

Shikoni më poshtë. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending