Connect with us

Lajme

Prishtinasi raporton në polici zhdukjen e shokut: Është larguar që 10 ditë

Published

on

Një burrë nga Prishtina ka njoftuar policinë se shoku i tij është larguar nga shtëpia para dhjetë ditësh dhe nuk është kthyer më.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë, derisa ankuesi ka bërë të ditur se shoku i tij ka jetuar vetëm.

Ai ka deklaruar se shoku i tij është zhdukur qe 10 ditë, ndërkaq rastin në polici e ka lajmëruar të hënën, më 19 prill.

“Ankuesi mashkull  kosovar ka njoftuar  se miku i tij mashkull  kosovar i cili jeton vetëm, para 10 dite  ishte larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend-ndodhjen e tij”, njofton policia.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending