Connect with us

Lajme

Prishtina stoliset kuq e zi (Foto)

Sheshet e Prishtinës kanë filluar të stolisen kuq e zi. Aty ka nisur të vendosen flamuj kombëtar për nder të festës së 28 Nëntorit.

Published

on

Po ashtu, ka filluar përgatitjet për panairin “Blej Shqip”, panair ky i cili tanimë është bërë tradicional në kryeqytet.

28 nëntori për shqiptarët tashmë ka domethënien e tre ngjarjeve të rëndësishme.

Shpalljes së pavarësisë se Shqipërisë më 28 Nëntor 1912, dalja e parë në skenë e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës më 28 Nëntor 1997 dhe ditëlindja e komandantit Adem Jashari.

kuq-e-zi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending