Prishtina konfirmon largimin e pesë futbollistëve nga skuadra

Periskopi.com Sporti

Skuadra e Prishtinës ka njoftuar për ndryshimet e fundit në kampin e tyre.

Pesë futbollistë janë larguar nga skuadra, të cilët ishin kyç në formacionin startues.

Lamtumirë klubit i kanë thënë Armend Thaqi e Meriton Korenica që iu bashkuan Ballkanit, Ahmet Januzi e Ahmet Haliti që priten të transferohen te Llapi, dhe Diar Miftaraj.

Njoftimin për largimin e futbollistëve e ka bërë klubi në faqen zyrtare në “Facebook”.

Shpërndaje në: