Connect with us

Sporti

Prishtina fiton derbin, rikthehet në krye të tabelës

Prishtina ka shënuar fitore tejet të rëndësishme ndaj Besës, në derbin e madh.

Published

on

Kaltërebardhët mposhtën pejanët me rezultat 2:0 me golat e Mërgim Pevqelit dhe Endrit Krasniqit.

Me këtë fitore, Prishtina rikthehet në krye të tabelës me 34 pikë të grumbulluara, një më shumë sesa Trepça ’89, e cila ka një ndeshje më pak të zhvilluar. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending