Connect with us

Sporti

Prishtina e vërtetë është rikthyer

Published

on

Klubi i futbollit Prishtina po arrinë rezultate mjaft të mira në këtë sezon.

Bardhekaltërit kanë rikthyer formën e duhur, pasi në sezonin e kaluar mezi siguruan mbijetesën në Superligë.

Në katër ndeshjet e para të këtij sezoni ata kanë shënuar tre fitore dhe kanë barazuar në një ndeshje, duke grumbulluar kështu 10 pikë, njëherësh duke qenë lider në tabelë.

Barazimin e vetëm në këtë sezon e arriti të dielën në ndeshjen ndaj Besës si mysafir. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending