Connect with us

Lajme

Princi Williams arrin në Poloni bashkë me familje (Foto)

Published

on

Kate Middleton është fotografuar duke mbajtur princeshën Charlotte në krahë, derisa Princi William është parë duke ecur për dore me princin George, pasi kanë arritur në turneun e tyre në Varshavë të Polonisë.

Familja mbretërore u përshëndet nga Presidenti Andrzej Duda dhe Zonja e Parë Agata Kornhauser-Duda në pallatin presidencial në ditën e parë të vizitës së tyre zyrtare, transmeton Klan Kosova.

Zonja e Parë e Polonisë u bë krye-lajm javën e kaluar pasi u shfaq në një video që dukej sikur po përpiqej të shmangej nga një shtrëngim duarsh me Presidentin amerikan Donald Trump, gjatë udhëtimit të tyre në Poloni.

kate middleton prince william arrive in poland with george charlotte 063929245kate middleton prince william arrive in poland with george charlotte 193929258kate middleton prince william arrive in poland with george charlotte 063929245

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending