Connect with us

Lajme

Presidenti sulmohet me gurë, rivali i tij i publikon pamjet në internet

Published

on

Protestuesit hodhën objekte të ndryshme mbi automjetin e hapur në të cilin po qëndronte presidenti i Venezuelës, Nicolas Maduro, derisa ai po përshëndeste turmat në shtetin e Bolivar në perëndim të vendit.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, incidenti ka ndodhur të martën në mbrëmje, kur Maduro po përshëndetej me mbështetësit e tij në majë të një xhipi ushtarak në rrethinën e San Felix.

Po sipas medieve të huaja, gjithçka shkoi sipas planit para se një grup i protestuesve të “shpërthente” kordonin policor dhe rrethuan xhipin që po barte Maduron.

Thuhet se ata e thërrisnin atë “bandit”, duke e fyer gjithashtu me parulla anti-Maduro, dhe duke hedhur gurë dhe objekte të tjera mbi automjetin e presidentit.

Pasi disa objekte goditën makinën, televizioni shtetëror i Venezuelës kishte ndërprerë transmetimin e drejtpërdrejtë të ngjarjes.

 https://www.youtube.com/watch?v=3ts40AgicC0
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending