Connect with us

Lajme

Presidenti i Iranit: Votuesit në SHBA duhet të zgjedhin midis të keqes dhe më të keqes

Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani, ka thënë sot se zgjedhja që u ofrohet votuesve në zgjedhjet presidenciale në SHBA, është midis të keqes dhe më të keqes, dhe se shkëmbimet e ashpra gjatë debatit presidencial tregojnë se Amerikës i mungon morali.

Published

on

“Amerika pohon se i ka një demokraci më të vjetër se 200 vjeçare, dhe kanë pasur 50 zgjedhje presidenciale, por nuk ka moral në këtë vend,” ka thënë Rouhani gjatë një fjalimi që u transmetua në televizionin shtetëror.

“E keni parë debatin presidencial, mënyra se si flisnin…, mënyra se si ata e akuzonin dhe bënin shaka njëri me tjetrin,” ka thënë ai.

Ai ka thënë se votuesit amerikanë duhet të zgjedhin midis të keqes dhe më të keqes, por nuk ka treguar se cilit kandidat iu referoheshin përshkrimet e tij./Express/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending