Connect with us

Sporti

Presidenca e Shqipërisë hap dyert për ndeshjen e sotme

Published

on

Ethet e ndeshjes vendimtare të Shqipërisë mbrëmjen e sotme në Francë, kanë “zaptuar” edhe Kreun e Shtetit. Dyert e Presidencës do të hapen sot për të ndjekur ndeshjen Shqipëri-Rumani.

“Në mjediset e Presidencës, në praninë e Presidentit të Republikës, Bujar Nishani, si dhe shumë të ftuarve dhe sportdashësve do të ndiqet live ndeshja Rumani-Shqipëri”, njoftoi Presidenca.

Shqipëria do të luajë në Lion kundër Rumanisë në orën 21:00 ndeshjen e tretë në grupin A të “Euro 2016”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending