Connect with us

Lajme

Prekëse: Në mes të rrugës e mbuluar me batanije bën detyrat e shtëpisë (FOTO)

Për shumicën e fëmijëve, fundjava është koha për të dalë me prindërit apo për të luajtur me shokët më të mirë.

Published

on

Megjithatë për Ji Honghong, të shtunat dhe të dielat do të thonë vetëm një gjë – lutje me babain e saj në rrugët e Kinës.

Vajza 6-vjeçare, që është e vendosur për të studiuar, është fotografuar e mbuluar me një batanije në mënyrë që mund të bëjë detyrat e shtëpisë në një ditë tetori të freskët e me erë.

Fotot prekëse u bënë në kryqëzimet e rrugëve Yimeng dhe Hongqi në qytetin Linyi. Pranë vogëlushes qëndron një burrë i mbështetur tek llamba e rrugës.

Sipas dëshmitarëve, Ji gjithnjë mbulohet me batanije kur bën detyrat ose kur lutet për t’i shpëtuar të ftohtit.

Ji për momentin është në klasën e parë, dhe pavarësisht se e pastrehë dhe e varfër në kulm është shumë e përkushtuar ndaj librave.

fot 1 fot 2 fot 3 fot 4 fot 5

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending