Connect with us

Lajme

Prapa kamerës Edi Rama del nga kontrolli: Ik mos na çaj b**thën (Video)

Published

on

Pas intervistës së tensionuar të kryeministrit Edi Rama me gazetarin Ylli Rakipi në emisionin “Të paekspozuarit”, është publikuar një video e cila hedh dritë mbi një anë tjetër të zhvillimeve gjatë intervistës.

Videoja e publikuar nga “Lolita” tregon momentet e reklamës publicitare, ku kryeministri Edi Rama dhe gazetari Ylli Rakipi po mundohen të bien në ujdi për pytjet dhe pergjigjet gjatë intervistës, pasi kryeministri Edi Rama shprehet i pakënaqur për kohën televizive.

Ndërkohë në video degjohet edhe një zë nga regjia i cili kritikon Ramën se flet shumë, dhe gjithashtu dëgjohet kryeministri i cili i drejtohet “ik mos na ça b**thën”.

Pavarësisht fjalorit të rëndë dhe tensionit që vërehet në fytyrën e kryeministrit, kjo përgjigjie shkakton të qeshura tek gazetarët dhe analistët./albeu.com

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending