Connect with us

Lajme

Pozitë e opozitë bëhen bashkë për harmonizimin e draftit të vlerave së UÇK’së

Është formuar grupi parlamentar që do të harmonizojë draftin për të cilin po diskutohet në seancën e jashtëzakonshme të Kuvendit për UÇK’në, shkruan Gazeta Express.

Published

on

Anëtarët e grupit që do të harmonizojnë këtë deklaratë janë nga PDK’ja, Hilmi Reçica nga LDK’ja Agim Kika ndërsa prej opozitës nga Vetëvendosje Glauk Konjufca; nga AAK’ja Pal Lekaj dhe nga NISMA për Kosovën Zafir Berisha

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending