Connect with us

Lajme

Poston fotografi me armë në Facebook, policia ia bastisë shtëpinë në Llapashticë

Një personi i është bastisur shtëpia dhe i është gjetur një armë dhe fishekë në fshatin Llapashticë të Podujevës.

Published

on

“Raportohet se i dyshuari mashkull K-Shqiptar ka publikuar në rrjetin social një foto me armë. Me urdhër të prokurorit është bastisur shtëpia e të dyshuarit me ç’rast gjatë kontrollit është gjetur dhe konfiskuar një armë e gjatë e llojit “AK-47” dhe 12 fishekë”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending