Connect with us

Sporti

Postimi emocional i Gianni de Biasit në Facebook pas tërmetit katastrofik në Durrës

Published

on

Në kohën kur gjithë bota e sportit po solidarizohet me të prekur nga tërmeti i tmerrshëm në Shqipëri, ka reaguar edhe ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi.

Deri tani janë raportuar 18 viktima në qytetin e Durrës, pasi një tërmet 6.4 ballësh goditi qytetin duke shkaktuar dëme të mëdha njerëzore dhe materiale, shkruan Periskopi.

De Biasi shpreh dhimbjen për viktimat e tërmetit në Shqipëri

E De Biasi është në mesin e shumë figurave sportive që kanë reaguar, duke shkruar në Facebook:

“Me gjithë zemrën time shpreh afërsinë, dhimbjen time, për viktimat dhe për të gjithë popullsinë e goditur nga tërmeti në Shqipëri. Shpresoj shumë që të ktheheni në normalitet sa më shpejt që të jetë e mundur, dhe se ka një ndihmë thelbësore për njerëzit që kanë humbur shtëpinë e tyre! Ngushëllime për ata që kanë humbur të dashurit në këtë përvojë të dhimbshme. Guxim dhe shumë forcë reagimi. Forconi Shqipërinë.” /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending