Connect with us

Sporti

Portieri bëhet “gaz i botës”, pëson një gol qesharak (Video)

Sfida për Kupën e Azisë mes Saham dhe Al Wihdat ka prodhuar një barazim 1-1, por në fushën e lojës ndodhi dhe një gafë e pabesueshme nga portieri i ekipit jordanez Amer Shafi.

Published

on

Omani kaloi e para në avantazh falë gabimit të portierit kundërshtar, i cili bëri një veprim qesharak duke mos arritur që të kontrolloj një top shumë të lehtë.

Reagimi i tij ishte shumë i vonuar pasi topi e kishte kaluar vijën, teksa tashmë Amer i duhet të “gëzohet” me faktin se është bërë i famshëm, por gaz i botës.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending