Connect with us

Lajme

Porosia e vogëlushit: Stop dhunës ndaj fëmijët, na lini të jetojmë

Published

on

Mijëra qytetarë kanë dalë rrugëve të Kumanovës dhe po protestojë në mbështet të familjes Aliu të cilët humbën djalin e tyre 4-vjeçar.

Protesta po vazhdon e qetë në Kumanovë, ku po kërkohet drejtësi për vrasjen e Almirit të vogël.

Mijëra qytetarë kanë dalë rrugëve të Kumanovës dhe po protestojë në mbështet të familjes Aliu të cilët humbën djalin e tyre 4-vjeçar, raporton SHENJA.

Në mesin e shumë protestuesve ka edhe fëmijë të cilët po mbajnë transparente të ndryshme me mesazhe shumë prekëse. Në mesin e tyre është edhe kjo: “Stop dhunës ndaj fëmijët, na lini të jetojmë”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending