Connect with us

Lajme

Policia zë qytetarët dhe i dënon në Prishtinë

Published

on

Policia e Kosovës duket se ka nisur një aksion në Prishtinë për të zbatuar masat e vendosura nga Qeveria Hoti gjatë mbrëmjes së kaluar.

Rtv Dukagjini ofroi pamje direkte nga ky aksion që kërkon të ndalojë qytetarët të dalin në qytet pas orës 21:00 të mbrëmjes, përcjell Periskopi.

Përveç Prishtinës, kjo masë e ndalim-qarkullimit vlen edhe për tri qytete të tjera që u konsideruan si vatra infeksioni: Prizreni, Ferizaj dhe Vushtrria.

Ndalimi i qarkullimit bëhet deri në orën 5 të mëngjesit. /Periskopi/

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending